Kurumsal

ANKAMAK MÜHENDİSLİK MAKİNA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  2 TEMMUZ 2021 tarihinde kurulmuştur. Sondaj makinaları ve enjeksiyon ekipmanları imalatında geçmiş birikimleri ile yola çıkan kurucularımızın önderliğinde firmamız Ostim OSB Mah.1189. CAd . No:14 Yenimahalle / ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Emek ve deneyimin önderliğinde ,  tecrübeli kadrosuyla ; güvenilir, çözüm odaklı üretimi ; doğru kalite fiyat performansı bileşeninde geniş ürün yelpazesiyle gerçekleştirmektir.

Firmamız her türlü sondaj makinası ; enjeksiyon ekipmanlarında hem sağlam hem de ekonomik çözümler üretip pazarlamaktadır .Gerek üretim ve satış sürecinde gerekse satış sonrası hizmetlerimizde müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak hızlı sonuçlar elde etmeye çalışıyoruz.  Günümüzde ekonomik ve teknolojik koşullara uygun ; hızlı değişen şartların gereklerini yerine getirerek  modern makine olanakları ve deneyimli kadrosuyla  en doğru çözümler üretmek ; daima araştırmacı , yenilikçi ve atılımcı yapımızla  müşterilerimizle kalıcı ,  dostane ve çözüm odaklı ilişkilerimizin devamlılığını sağlamak ve geliştirmek amacındayız.

ANKAMAK MÜHENDİSLİK makine imalatı sektöründe belirleyici ve etkin rol alma arzusunu kendisine hedef olarak belirlemiştir. İleri düzeyde bilgi birikimi , iş disiplini , araştırmacı yenilikçi bir ruh ile çalışarak büyümeyi ve bu sayede sektördeki yerini kısa sürede sağlamlaştırmayı amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

    Firmamız  ülkemizin gelişmesinde önemli rolü olan HES projeleri , metro inşaatları, gölet yapımı , tünel açma işi , havalimanı inşaatları ve maden sahaları için  kullanılan ileri teknoloji ve yatırım gerektiren zemin iyileştirme ve güçlendirme   makinaları üretimiyle ; çağa ayak uydurarak ,  zamanı ekonomik kullanarak , toplumsal sorumluluk bilinciyle istihdam yaratıp yurt içi ve yurt dışında kalite odaklı , sürdürülebilir karlı büyüme ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı vizyon edinmiştir.

Ürünlerimiz Türkiye pazarında yüksek oranda dolaşıma sahiptir. ANKAMAK MÜHENDİSLİK orta ve ileri teknoloji gerektiren tünel ve kuyu açma makineleri ile yer altı ve yer üstü delme ve sondaj makinelerinin imalatını yapmaktadır. ANKAMAK MÜHENDİSLİK ;

  • Enjeksiyon Santralleri
  • Enjeksiyon Hazırlama Setleri
  • Kuyubaşı Enjeksiyon Setleri
  • Enjeksiyon Pompaları ve Enjeksiyon Ekipmanları
  • Sondaj Makinaları

Üretip pazarlamaktadır.

 Firmamız   500 M2 ‘lik üretim alanı ile hammadde tedarikçilerine yakın bir konumdadır . İşyerimizin nakliye esnasında araç giriş – çıkışı için geniş olması, fabrikalar tarafından en çok tercih edilen sanayi sitesinde yer alması işlerimizi kolaylaştırmaktadır.

Kuruluş aşamasında yapılanmasına ağırlık veren ANKAMAK MÜHENDİSLİK için iş sağlığı ve güvenliği birinci sırada önem arz etmektedir. Bu bağlamda personellerinin eğitimi ve bilgilendirilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Yerli üretimi geliştirerek ülkemizden döviz çıkışını sonlandırmayı amaçlayan ANKAMAK MÜHENDİSLİK yedek parça ve sarf malzemelerini de yurt içinden temin ederek hammadde satışı yapan firmalar açısından da önemli bir gelir kaynağı olup ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.